Vyhledávání

Pod křídly baroka

 • sobota, 27 červenec 2019
 • sobota, 27 červenec 2019
 • sobota 27. července od 14 hodin,
 • Dvůr Gigant, Záluží

Přijďte si vychutnat atmosféru barokní každodennosti na dobovém hospodářském dvoře za přítomnosti vznešených dam a pasováním na myslivce a lovce zvěře s pravou barokní hostinou.

Pod křídly baroka

Na návstěvníky slavnosti bude čekat podívaná v podobě barokních scenérií, barokní myslivecká hostina za přítomnosti vznešených dam a pasováním na myslivce a lovce zvěře, zbraně v dobách baroka, ležení Mansfeldových vojsk a sokolník Milan Straka ze Sychrova. Program doprovodí výstava  "Podej ruku baroku", hudební soubory Cavalla Canor a Lobezstí Trubači, děti si užijí domácí dvorská zvířata a soutěže, verbování do Mansfledových vojsk, projížďky na koních pro děti. Pro všechny pak nebudou chybět vyjížďky kočárem na Dvorský rybník a bohaté občerstvení.

Pořádá Dvůr Gigant za finanční podpory Plzeňského kraje.

www.dvurgigant.cz

Vstupné na odpolední program 100,- Kč / děti zdarma

Na akci lze využít dopravu speciálním festivalovým autobusem tam i zpět,  jízdenka včetně vstupného pouze v předprodeji na http://www.plzenskavstupenka.cz/cs/akce/19676-jizdenka-na-barokni-zazitkovy-prog-v-zaluzi-u-stoda (Cena jízdenky se nevztahuje na koncert Pavla Šporcla a dopravu po koncertě.)

 

Na barokní slavnost samostatně navazuje koncert Pavla Šporcla a Collegia České Filharmonie od 19.30 hodin.

Vstupné na koncert 400,- Kč (předprodej u pořadatele www.dvurgigant.cz, tel. 775 253 596; 776 155 504, volat po 12 hodině)

RSS Facebook

 • logo-mmr-white.svg
  Projekt Marketingová podpora značky Západočeské baroko byl realizován za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.
  logo-plzensky-kraj.svg logo-plzen-2015.svg
  logo-bavorsko.svg logo-marianska-tynice.svg